برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش ارسال ویدیو زنده دو نفره در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

چگونه یک ویدیو زنده دو نفره ایجاد کنیم ( How Create Live Video Two Person )

اینستاگرام در بروز رسانی ( آپدیت ) جدید برای اپلیکیشن خود امکان اضافه کردن مهمان به ویدیو زنده یا Video Live قرار داده است که ما آن را ویدیو زنده دو نفره نام گذاری کرده ایم.
حتما از قبل با قابلیت ویدیو لایو آشنایی دارید.در این مطلب چگونگی دعوت یک مهمان به لایو زنده و ایجاد یک ویدیو زنده دو نفره برای نمایش به فالور هایتان را آموزش داده ایم.
1- ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا و آیکون دوربین بالای صفحه را لمس کنید.
2- در بخش ویدیو زنده یا Live Video گزینه Start Live Video را انتخاب کنید.
3- حال منتظر بمانید تا دوستان وارد ویدیو زنده شما بشوند حال فردی را که می خواهید با آن لایو یا ویدیو زنده دو نفره داشته باشید را انتخاب کنید.
4- حال با درخواست به او با گزینه Go Live With منتظر بمانید تا فرد دعوت شما را بپذیرد با تایید درخواست صفحه ویدیو زنده ( Live ) شما به دو قسمت تقسیم می شود و کاربران میتوانند در صفحه هر دو نفر شما را مشاهده خواهند کرد.
5- جهت پایان دادن به لایو یا ویدیو زنده گزینه End را بزنید.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up