برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش ارسال چند عکس و ویدیو در یک پست اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

اموزش ارسال چند عکس در یک پست ( Learn How To Send Multiple Photos In A Post )

اینستاگرام یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر می باشد که کاربران زیادی را دارد این اپلیکیشن یا برنامه همواره به دنبال بهبود برنامه و اضافه کردن قابلیت های جذاب در برنامه خود را دارد اینستاگرام در جدیدترین آپدیت یا بروز رسانی خود قابلیت ارسال همزمان چند عکس و فیلم را بصورت همزمان در اپلیکیشن خود ارائه نموده است.

چگونه چند عکس و ویدیو را همزمان پست کنیم ( How To Multiple Send Photo And Video )

منظور از ارسال چندین عکس در قالب یک پست یا اسلاید شو در اینستاگرام این است که شما چند عکس را انتخاب نموده و در یک پست ارسال می نمایید.انجام این عمل در اینستاگرام سخت و پیچیده نیست و به راحتی با چندین کار ساده می توانید ارسال چند گانه عکس را انجام دهید.
1- ابتدا آخرین آپدیت یا بروز رسانی اینستاگرام را در دستگاه خود نصب کنید.
2- حال به پروفایل یا اکانت خود بروید و آیکون ارسال پست را انتخاب کنید.
3- به منوی Gallery یا Library بروید.
4- گزینه Select Multiple را انتخاب کنید.
5- در اینجا اقدام به انتخاب عکس های مد نظر خود کنید.
6- پس از انتخاب عکس های مورد نظر برروی Next بزنید.
7- در صفحه باز شده می توانید برای عکس یا ویدیو خود فیلتر های مختلف را انتخاب کنید پس از اعمال فیلتر Next کنید.
8- در پایان نوبت به توضیحات یا کپشن ( Caption ) و تگ کردن و غیره می رسد پس از انجام تغییرات مورد نظر Share را در بالای سمت راست بزنید.
با انجام مراحل بالا به سادگی می توانید بصورت همزمان چندین عکس یا ویدیو را در قالب یک پست در اکانت خود به اشتراک بگذارید.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up