برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش ارسال عکس یک بار مصرف در دایرکت اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

اموزش ارسال عکس در دایرکت اینستاگرام ( Tutorial to send photos to Instagram directories )

در نسخه جدید برنامه اینستاگرام این قابلیت اضافه شده است که می توانند برای دوستان در دایرکت یا صفحه شخصی او عکس یک بار مصرف ارسال نمایید و پس از مشاهده نمودن آن عکس یا ویدیو پاک خواهد شد و دیگر قابل مشاهده نمی باشد فقط امکان یک بار پاسخ دادن به آن برای شما می باشد.

ارسال عکس یک بار مصرف در دایرکت ( Send Photo One Time Use In Direct )

برای ارسال عکس یا ویدیو پنهان شونده یا یک بار مصرف کافیست مانند ارسال استوری عمل نمایید ولی این بار پس از اینکه برروی صفحه ضربه می زنید دوستان شما نمایش داده می شود و میتوانید گروه یا شخص مورد نظر را انتخاب نموده و سپس برروی استوری بزنید تا برای شخص یا گروه فقط استوری شما ارسال شود.
بعد از ارسال عکس یا فیلم یک بار مصرف یا ناپدید شونده به دایرکت یا پیام خصوصی خود مراجعه کنید مشاهده خواهید کرد که عکس یا ویدیو ارسالی شما بصورت یک دایره خواهد بود و در زیر آن کادر سفید رنگی می باشد این بدین معناست که تصویر یا ویدیو ارسالی شما توسط شخص یا گروه مشاهده نشده است درصورت پررنگ شدن و خاکستری شدن دایره آن را مشاهده نموده است.
نکته قابل توجه در ارسال عکس یک بار مصرف است در صورتی که کاربر یا شخصی که برای او عکس یا ویدیو ارسال نموده اید از پست شما اسکرین شات بگیرد از طریق پیام به شما اطلاع داده خواهد شد.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up