برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش استفاده از چند حساب در اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

آموزش استفاده از چند حساب بصورت همزمان در اینستاگرام ( Learn How To Use Multiple Accounts Simultaneously On The Instagram )

معمولا کاربران شبکه اجتماعی از یک اکانت یا صفحه شخصی یا آی دی استفاده نمی کنند تا مدتی پیش اینستاگرام قابلیت استفاده از چند حساب کاربری را نداشت به بیان بهتر اینکه فقط در اینستاگرام یک اکانت فعال می توانستید داشته باشید و برای داشتن چند حساب باید حساب را Log Out می کردید و وارد حساب دیگر خود می شدید و آن را Log In می کردید.

چگونه از چند حساب همزمان استفاده کنیم ( How To Use Multiple Account Simultaneously )

در آپدیت یا بروز رسانی جدید اینستاگرام شما می توانید بدون Log Out کردن به حساب های دیگر خود بروید.جهت انجام این کار مراحل زیر را انجام بدهید.

1- جدید ترین نسخه از اپلیکیشن یا برنامه اینستاگرام را دانلود نمایید.و به پروفایل ( Profile ) خود وارد شوید.
2- آیکون سه نقطه در اندروید و شبیه به چرخ دنده در آیفون را انتخاب کنید تا به صفحه تنظیمات یا Setting بروید.
3- در لیست باز شده به سمت پایین بروید و گزینه Add Account را انتخاب کنید.
4- مشخصات ( یوزرنیم و پسورد ) یا نام کاربری و کلمه عبور حسابی را که می خواهید وارد کنید و Log In کنید.
5- با انجام مراحل بالا می توانید به چند اکانت یا حساب خود دسترسی داشته باشید و بصورت همزمان از آنها استفاده کنید.جهت رفتن به حساب های دیگر کافیست مراحل زیر را انجام بدهید.
6- به بخش پروفایل یا اکانت فعلی فعال خود بروید.
7- اکنون نام اکانت فعلی در بالا به شما نمایش داده شده است با زدن برروی آن یک منوی اصلی باز می شود که در اینستاگرام به آن سوییچ پنل یا جابجایی در بین حساب ها می گویند.
8- حالا در منو حساب اینستاگرامی که می خواهید فعال شود را انتخاب کنید.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up