حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش رفع مشکل باز نشدن سایت ها

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh

رفع مشکل باز نشدن سایت ها

شاید برای شما هم پیش آمده باشد گاهی اوقات نمیتوانید وب سایت یا سایت هایی ( Site ) را باز کنید اما در سیستم های دیگر قابل مشاهده هستند در این حالت ازراه حل یا روش هایی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم استفاده نمایید تا مشکل باز نشدن سایت را برطرف کنید.

روش اول: تنظیم تاریخ و ساعت

باز نشدن سایت ها در مرورگر و دادن پیغام پروکسی میتواند به علت تنظیم نبودن ساعت و تاریخ سیستم باشد ابتدا از تنظیم بودن آنها اطمینان پیدا کنید و سپس مجدد چک نمایید که آیا سایت ها باز می شوند یا خیر.

روش دوم: پاک کردن کش ( Cache ) یا تاریخچه مرورگر

برای پاک کردن کش یا تاریخچه جستجوی مرورگر خود به دو روش میتوانید عمل کنید.
1- از طریق خود مرورگر وارد تنظیمات یا Setting مرورگر شوید و گزینه Clear browsing data را بزنید تا تاریخچه یا کش مرورگر پاک شود.
2- از کنترل پنل ( Control Panel ) وارد Internet Option تب Advanced در پایین صفحه برروی Reset کلیک کنید و در صفحه باز شده تیک گزینه Delete Personal Setting را زده و ریست را بزنید تا تاریخچه و کش ( Cache ) تمام مرورگرها پاک شود و در نهایت روی OK کلیک نمایید.

روش سوم: پاک کردن کش DNS ویندوز برای رفع مشکل باز نشدن سایت ها

از Start وارد Run شده و کلمه Cmd را وارد کنید تا باز شود دستور ipconfig/flushdns را تایپ کنید با این کار تمام DNS ها پاک خواهند شد.

سوالات متداول درباره باز نشدن سایت ها

1- در هنگام باز نشدن برخی سایت ها چه کارهایی را انجام دهیم؟
2- آیا ممکن است باز نشدن سایت از مرورگر باشد؟
3- آیا بروز نبودن مرورگر میتواند باعث باز نشدن سایت شود؟
4- اگر ارورهای مختلف در هنگام باز شدن سایت ها نشان داده شد راه حل برطرف نمودن این Error ها چیست؟ 5- چرا با رفرش ( Refresh ) کردن سایت ها باز هم بارگذاری نمی شوند؟

چنانچه در حین کار با کامپیوتر با مشکل باز نشدن برخی سایت ها و یا سوالی در این مورد داشتید می توانید با کارشناسان ما در همیار رایانه با استفاده از خطوط ثابت و شماره گیری 9099071728 تماس حاصل فرمایید.

Up