برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش شیشه ای کردن عکس یا لوگو در فتوشاپ

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای آموزش، طراحی و ساختن لوگو، پوستر، بنر سایت، متن یا تصویر شیشه ای با نرم افزار فتوشاپ باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  1. ابتدا نرم افزار فتوشاپ را باز کنید سپس یک فایل ایجاد کنید ( نسبت به ابعاد مورد نیاز ) و یا فایل مورد نظر خود را با پس زمینه ی Transparent یا بدون تصویر و خالی را باز کنید و سپس شکل مورد نظر خود را ایجاد کنید. در این قسمت شما می توانید هر رنگی که مورد نظرتان هست را انتخاب کنید و هیچ ربطی به موضوع اصلی که همان شیشه ای کردن عکس می باشد ندارد.
  2. برای ایجاد تصویر ، متن و یا شکل مورد نظر ابتدا با استفاده از ابزار سمت راست گزینه Layers ، روی گزینه Create a new layer کلیک کنید و تصویر یا متن مورد نظر خود را ایجاد کنید. اکنون با کلیک بر روی لایه ها چند گزینه مشاهده می کنید از بین آنها گزینه ای با نام Opacity و گزینه ای با نام Fill مشاهده می کنید که هر کدام کارایی خاصی دارند.
  3. گزینه Opacity برای میزان شفافیت رنگ و یا همان شیشه ای کردن عکس و تصویر می باشد، که با کم و زیاد کردن درصد این گزینه متوجه این موضوع می شوید.
  4. گزینه Fill برای میزان شیشه ای شدن متن می باشد .
  5. برای زیبا تر شدن تصویر میتوانید از منوی بالا گزینه Filter استفاده کنید که در بخش فیلتر ها توضیح داده شده است .

  اگر در زمینه طراحی تصویر، عکس یا متن و موارد دیگر در طراحی نرم افزار فتوشاپ سوال و یا مشکلی دارید می توانید با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به صورت 24 ساعته شما را همراهی کنند.

  Up