برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش تغییر رنگ چشم با فتوشاپ

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای آموزش تغییر رنگ چشم در نرم افزار فتوشاپ ابتدا تصویر چهره و یا عکس مورد نظر خود را در نرم افزار فتوشاپ باز کنید و سپس مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  نکته : قبل از انجام طراحی توجه داشته باشید از نسخه اصلی تصویر یا عکس مورد نظر کپی بگیرید تا در صورت خراب شدن عکس نسخه ای از اصل آن داشته باشید.

  مرحله اول : با استفاده از ابزارهای انتخاب، دور چشم را انتخاب کنید برای این کار می توانید از ابزار Lasso Tool که سمت راست نرم افزار فتوشاپ می باشد استفاده کنید.
  مرحله دوم : از منوی بالا گزینه Image - Adjustments - Hue/Saturation را انتخاب کنید .
  مرحله سوم : در پنجره باز شده ابتدا گزینه Colorize را تیک بزنید، و در قسمت Hue و Saturation مقدار آن را نسبت به سلیقه خود برای رنگ چشم تغییر دهید و دکمه ok را بزنید.
  مرحله چهارم : در اینجا با استفاده از کلید های ترکیبی Ctrl+D کار را به پایان برسانید.

  اگر در زمینه تغییر رنگ چشم در تصاویر، عکس و یا متن سوال و یا مشکلی دارید و حتی دیگر موارد طراحی در نرم افزار فتوشاپ و دیگر نرم افزارهای طراحی سوالی دارید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان ما حامی شما باشند.

  Up