برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش ساختن عکس متحرک گیف GIF با فتوشاپ

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای آموزش ساختن تصویر ، عکس یا متن متحرک ( انیمیشن - Animation ) با پسوند GIF در نرم افزار فتوشاپ به صورت زیر عمل کنید.

  نکته : قبل از انجام طراحی توجه داشته باشید از نسخه اصلی تصویر یا عکس مورد نظر کپی بگیرید تا در صورت خراب شدن عکس نسخه ای از اصل آن داشته باشید.

  1. در ابتدا نرم افزار فتوشاپ را باز کنید، توجه داشته باشید اگر از نسخه CC فتوشاپ استفاده می کنید در قسمت منوی بالا در تب Window گزینه Animation را فعال کنید.
  2. در این مرحله تصاویر و یا عکس های خود را در فتوشاپ باز کنید و یا برای ایجاد تصاویر از گزینه لایه ها Layer استفاده کنید.
  3. در این مرحله در قسمت انیمیشن Animation به تعداد تصاویر یا لایه های خود بر روی گزینه Duplicates Selected Frames کلیک کنید، با هر کلیک تصویری در قسمت انیمیشن ظاهر می شود.
  4. بر روی تصویر اول از سمت چپ در قسمت انیمیشن کلیک کنید و در قسمت لایه ها Layers در سمت راست لایه ها را می بینید که در کنار خود علامت چشم دارند ( Indicates Layer Visibility ) می توانید بر روی این علامت کلیک کنید تا تصویر قابل مشاهده نباشد و هر عکسی که مورد نظرتان هست این گزینه را فعال بذارید تا در قسمت انیمیشن به عنوان تصویر اولیه انیمیشن باشد. و باقی تصاویر نیز به همین صورت اعمال کنید.
  5. در این مرحله باید به تصاویر خود تایم ( Time ) بدهید که چه مدت زمان نشان داده شوند. برای این کار در قسمت انیمیشن Animation بر روی تصویر مورد نظر در قسمت پایین گزینه Selects Frame Delay Time می توانید زمان مد نظر خود را تنظیم کنید، باقی تصاویر نیز به همین صورت.
  6. مرحله آخر ذخیره تصویر می باشد که با استفاده از کلید های ترکیبی Alt – Shift – Ctrl – S می باشد، در پنجره باز شده در قسمت فرمت Format پسوند مورد نظر که همان Gif می باشد را انتخاب کنید در قسمت Colors میزان رنگ را می توانید انتخاب کنید و در قسمت Dither میزان کیفیت را می توانید تغییر دهید، و در آخر دکمه Save را بزنید.

  شما طراحان و کاربران عزیز اگر در این مطلب و یا در متحرک سازی تصاویر سوال یا مشکلی دارید می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در همیار رایانه شما را همراهی و کمک کنند.

  Up