برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش ساختن پوستر عکس با متن در فتوشاپ

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای آموزش طراحی و ساختن عکس با متن در نرم افزار فتوشاپ، ابتدا نرم افزار را باز کنید و عکس دلخواه خود و تصویر متن مورد نظر را در نرم افزار فتوشاپ باز کنید و در ادامه با توجه به مراحل زیر مرحله به مرحله پیش بروید.

  نکته : قبل از انجام طراحی توجه داشته باشید از نسخه اصلی تصویر یا عکس مورد نظر کپی بگیرید تا در صورت خراب شدن عکس نسخه ای از اصل آن داشته باشید.

  1. با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl+N یک فایل ایجاد کنید در ابعادی که مورد نظرتان می باشد.
  2. در این مرحله رنگی را برای پس زمینه انتخاب کنید. برای این کار بر روی لایه Layer مورد نظر دوبار کلیک کنید و در پنجره باز شده در تب Color Overlay رنگ مورد نظرتان را درست کنید ودر اخر Ok کنید.
  3. در این مرحله باید متن خود را اضافه کنید، برای این امر یا باید تصویر متن دار داشته باشید، و یا متن را خودتان تایپ کنید، برای این کار دکمه T را بفشارید با اشاره گر روی تصویر کلیک کنید تا علامت چشمک زن ظاهر شود، اکنون متن خود را اضافه کنید.
  4. متنی را که تایپ کردید، کپی کنید و کل صفحه را از متن پر کنید.
  5. با توجه به سلیقه شخصی می توانید متن را برعکس یا کج کنید برای این امر بر روی لایه Layer متن کلیک کنید و کلید های ترکیبی Ctrl+T را بفشارید تا تصویر انتخاب شود، اکنون جا به جایی و تغییر را اعمال کنید.برای چرخش دقیق تر می توانید از این مسیر اقدام کنید Edit – Transform – Rotate.
  6. در این مرحله باید تصویر مورد نظر را وارد کنید در این تصویر متنی که ساختید، برای این امر کافیست عکس مورد نظر را با نرم افزار فتوشاپ باز کنید و درگ کنید بر روی تصویر متنی خود.
  7. در این مرحله باید لایه متن بالاتر از همه لایه ها باشد. و لایه پس زمینه در اخر باشد.
  8. در این مرحله باید تصویر مورد نظر خود را ذخیره کنید با استفده از کلید های ترکیبی Ctrl+Shift+S.

  اگر در زمینه طراحی عکس با متن یا موارد دیگر طراحی با نرم افزار فتوشاپ با به سوال یا مشکلی مواجه شدید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان ما همیار و همراه شما باشند.

  Up