برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش سه بعدی 3D کردن تصاویر با فتوشاپ

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای آموزش سه بعدی 3D کردن تصاویر، عکس، پوستر و متن با نرم افزار فتوشاپ ابتدا نرم افزار را باز کنید تصویر مورد نظر خود را در فتوشاپ باز کنید، سپس مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  نکته : قبل از انجام طراحی توجه داشته باشید از نسخه اصلی تصویر یا عکس مورد نظر کپی بگیرید تا در صورت خراب شدن عکس نسخه ای از اصل آن داشته باشید.

  1. بر روی تصویر در قسمت لایه ها Layers ، دکمه Ctrl را فشار دهید ( پایین نگه دارید ) بر روی لایه مورد نظر کلیک کنید همزمان، حال مشاهده می شود تصویر انتخاب شده است، برای اینکه بتوانید گوشه های عکس را گرد کنید باید از مسیر Select - Modify - Smooth اقدام کنید.
  2. بعد از اتمام مرحله قبلی در این مرحله کلید های ترکیبی Ctrl+D را فشار دهید تا از حالت انتخاب خارج شود.
  3. در این مرحله کلید های ترکیبی Ctrl+T را بفشارید تا تصویر انتخاب شود، اکنون تصویر را کمی کوچکتر کنید، و با کلیک راست روی تصویر از گزینه های Flip Vertical و Flip Horizontal تصویر خود را برعکس ( چپ ، راست ، بالا ، پایین ) کنید.
  4. بعد از تغییر چرخش و برعکس کردن تصویر باید کمی از گوشه ها، مثلا گوشه پایین سمت راست و گوشه بالا سمت راست را به هم نزدیک کنید، به صورتی که از طرف مقابل کوچکتر باشد.
  5. در این مرحله باید یک لایه جدید از تصویر ایجاد کنید، برای این کار روی تصویر کلید Alt را نگه دارید و با کلیک ماوس عکس را بکشید به صورتی که از هم جدا شوند و با کمی فاصله از هم بذارید، تعداد لایه ها بستگی به نوع سلیقه شما دارد.
  6. در آخر تصویر خود را با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl+Shift+S با پسوند یا فرمت مورد نظر ذخیره کنید.

  شما طراحان و کاربران محترم اگر در این مطلب ( سه بعدی 3D کردن تصاویر ) یا در طراحی تصاویر در نرم افزار فتوشاپ سوال یا مشکلی دارید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را همراهی کنند.

  Up