برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش یکی کردن ادغام لایه ها در فتوشاپ

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای آموزش یکی کردن و ادغام لایه ها Layer ( لایه های باز ) در نرم افزار فتوشاپ باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  نکته : قبل از انجام طراحی توجه داشته باشید از نسخه اصلی تصویر یا عکس مورد نظر کپی بگیرید تا در صورت خراب شدن عکس نسخه ای از اصل آن داشته باشید.

  1. ابتدا فایل PSD، تصویر و یا عکس مورد نظر خود را باز کنید با نرم افزار فتوشاپ.
  2. بعد از اتمام کار و طراحی در سمت راست نرم افزار فوشاپ در قسمت Layer مشاهده می کنید لایه هایی ( Layers )به صورت باز مانده اند. مانند : لایه متن، لایه تصویر، لایه فیلتر و ...
  3. برای یکی کردن این لایه ها ( Layer ) باید کل آنها را با استفاده از پایین نگه داشتن دکمه شیفت ( Shift ) و کلیک روی اولین و آخرین لایه ( Layer )مشاهده می کنید لایه ها ( Layer ) انتخاب شده اند.
  4. در این مرحله کافیست روی لایه های انتخاب شده کلیک راست کرده و گزینه Merge Layers را انتخاب کنید و مشاهده می کنید کل لایه های ( Layers ) شما به یک لایه ( Layer ) تبدیل شده است.
  5. و یا بعد از انتخاب لایه ها ( Layers ) با استفاده از کلید های ترکیبی Ctrl + E لایه ها را ادغام و یکی کنید.
  6. و همچنین می توانید بعد از انتخاب ( Select ) لایه ها ( Layers ) از منوی Layer ( کلیک راست روی لایه های انتخاب شده ) گزینه Merge Layers را انتخاب کنید تا لایه های شما ادغام و یکی شوند.

  اگر در ادغام و یکی کردن لایه ها ( Layers ) سوال یا مشکلی دارید و همچنین در دیگر موارد طراحی با نرم افزار فتوشاپ سوالی دارید با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما مشکلات شما را به راحتی و در کمترین زمان حل کنند.

  Up