حمایت از
همیار رایانه !
+G

عواملی که برای داشتن سایت نیاز است

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh

عوامل و مواردی که برای وب سایت ( Web Site ) مورد نیاز است در قسمت پایین توضیح داده شده است.

1. دامنه ( Domain ) : که دارای انواع مختلفی از جمله : .com ( دامنه برای سایت های جهانی ) ، .ir ( دامنه برای سایت های ایرانی ) ، .org ( دامنه برای سایت های سازمانی ) ، .gav ( دامنه برای سایت های ادارات دولتی ) ، .info ( دامنه ) ، .net ( دامنه )
2. سرور ( Server ) / هاست ( Host ) : در خرید هاست باید دقت لازم را به خرج دهید تا هاستی که خریداری می کنید امنیت بالا و سرعت بسیاری داشته باشید همچنین دقت کنید که قابیلت suphp هاستتان فعال باشد تا برای آپلود افزونه ها سایت و دیگر امکانات با مشکل مواجه نشوید.همچنین یکی دیگر از نکاتی که در خریدهاست باید به آن دقت کنید این است که مقدار هاستی که خریداری می کنید به اندازه ای باشد که بعدا با مشکل مواجه نشوید و باتوجه به عملکرد سایت باید میزان هاست را خریداری کنید.
3. سیستم مدیریت محتوا یا cms نیز یکی دیگر از عوامل است که در واقع برای طراحی سایت نیاز است. برخی افراد از قالب های اختصاصی استفاده می کنند ؛ وردپرس نیز یک قالب رایگان برای طراحی سایت است.

اگر در زمینه طراحی وب سایت و عوامل مورد نیاز برای داشتن یک وب سایت ( Web Site ) سوال و یا مشکلی دارید می توانید با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به صورت 24 ساعته شما را همراهی کنند.

Up