برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش چگونگی نصب وردپرس برروی سی پنل

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای نصب و فعال سازی وردپرس WP - WordPress بر روی سی پنل Cpanel مراحل زیر را انجام دهید.

  برای شروع نصب سیستم مدیریت محتوا وردپرس ابتدا باید آخرین نسخه از وردپرس فارسی را دانلود کنید.سپس به هاستی که خریداری کرده اید مراجعه کنید و در آنجا درانتهای نام سایت Cpanel/ را وارد کنید.حال در این صفحه از شما نام کاربری ( Username ) و پسورد ( Password ) که هاستینگ به شما داده را می خواهد و باید آن را وارد کنید.

  حال وارد محیط سی پنل تان می شوید که ستون سمت چپ اطلاعات هاست شما را مشخص می کند و ستون سمت راست دارای تعدادی باکس است که با ورود به هرکدام میتوانید فعالیت هایی را انجام دهید.با مراجعه به باکس Files و گزینه File Manager می توانید وردپرس تان را بارگذاری کنید .در سمت چپ مسیری که در آن هستید را به شما نشان می دهد که مسیر فعلی شما Public_html است که در اینجا بایستی فایل وردپرس را آپلود کنید برای این منظور برروی گزینه upload کلیک کنید سپس در صفحه باز شده برروی گزینه Browse کلیک کنید و فایل وردپرسی که دانلود کردید را انتخاب کنید و صبرکنید تا بارگذاری تمام شود.

  حال مجدد به File Manager برگردید و برروی فایل فشرده راست کلیک کنید و گزینه Extract را انتخاب کنید حال پوشه ای با عنوان wordpress را مشاهده می کنید :
  1- اگر تنظیمات را داخل پوشه wordpress انجام می دهید باید آدرس سایتتان را بصورت wordpress/ آدرس سایت (//:http) وارد کنید.
  2- برای اینکه آدرس سایتتان بدون وردپرس نمایش داده شود باید اطلاعات داخل پوشه wordpress را به روت اصلی Host یعنی publick_html منتقل کنید.

  حال به داخل پوشه wordpress بروید و تمامی فایل های موجود را انتخاب کنید و گزینه Move File را بزنید.
  سپس در پنجره ای که باز می شود آدرس مسیر برای تان نمایش داده می شود که بایستی wordpress را از انتهای آن بردارید و برروی گزینه Move File کلیک کنید تا تمامی پوشه ها و فولدرهای شما به public_html منتقل شود.

  آموزش ساختن پایگاه داده / دیتابیس ( Learning to create a database ) :

  در ابتدا به صفحه اصلی سی پنل ( Cpanle ) مراجعه کنید و از قسمت Database برروی گزینه MySQL Database کلیک کنید.
  1- در مرحله اول نام دیتابیس تان را بنویسید.
  2- در قسمت Username و Password نام کاربری و پسوردتان را مشخص کنید.

  حال برروی گزینه Add a User to a Database کلیک کنید و اطلاعات کاربری تان را وارد کنید سپس در پنجره باز شده تمامی گزینه ها را انتخاب کنید و در انتها برروی گزینه Make Changes کلیک کنید. پایگاه داده شما ساخته شد حال باید به سراغ وارد کردن اطلاعات پایگاه داده در وردپرس تان بروید.

  آموزش وارد کردن اطلاعات پایگاه داده در وردپرس ( Importing database information in WordPress ) :

  حال آدرس سایت را وارد و باز کنید با پیغامی مبنی بر موجود نبودن یک پرونده مواجه می شوید برروی گزینه ساختن پرونده پیکربندی کلیک کنید. حال در پنجره ای باز می شود اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و سپس برروی گزینه بفرست کلیک کنید تا نصب بطور کامل انجام شود. حال در فرم موردنظر اطلاعات سایت تان را وارد کنید سپس برروی گزینه راه اندازی وردپرس کلیک کنید.

  شما طراحان و کاربران عزیز اگر در نصب و راه اندازی وردپرس WP - Wordpress بر روی سی پنل Cpanel سوال و یا مشکلی دارید می توانید با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به صورت 24 ساعته شما را همراهی کنند.

  Up