برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  افزونه وردپرس چیست

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  با کمک افزونه ها / پلاگین ( ماژول ها ) می توانید امکانات بیشتری را به سایت تان بیفزایید.

  آموزش استفاده از افزونه های وردپرس ( Using WordPress Plugins )

  در پنل مدیریت ( پیشخوان ) وردپرس گزینه ای با عنوان افزونه ها وجود دارد که می توانید افزونه های جدید را دریافت و بارگذاری نمایید و یا اینکه تنظیمات بیشتری را روی افزونه های موجود برای سایت تان انجام دهید.
  در زیر منو افزونه ها گزینه ای بعنوان افزونه های نصب شده وجود دارد که می توانید افزونه هایی که تا به الان نصب کرده اید را ببینید.
  برای افزودن افزونه جدید برروی گزینه افزودن کلیک نمایید.در صفحه ای که باز می‌شود شما می توانید افزونه مورد نظر خود را بیابید و بدون دانلود کردن آن را برای سایت تان نصب و فعال کنید.( پس از دانلود برروی نصب و سپس برروی گزینه فعال کردن افزونه کلیک کنید )
  حال اگر افزونه ای را دانلود کرده اید و برروی سیستم کامپیوترتان است باید برروی گزینه افزودن افزونه و سپس دکمه Choose را بزنید و فایل افزونه را انتخاب و بارگذاری نمایید.

  آموزش بروز رسانی افزونه‌ها ( Update extensions )

  با زدن گزینه ( هم اکنون بروزرسانی کنید ) می توانید افزونه موردنظرتان را به روز رسانی کنید. نکته : در هنگام نصب افزونه ها تحقیقات لازم را انجام دهید و از نصب افزونه های اضافه بی مورد پرهیز کنید زیرا نصب افزونه های زیاد باعث اخلال در سیستم می شود.

  اگر در هنگام نصب افزونه های وردپرس WP سوالی داشتید و یا برایتان سوال پیش آمد که چه افزونه هایی برای سایت تان مورد نیاز است تا آنها را نصب کنید می توانید با همکاران ما در شرکت پاسخگویی تلفنی سوالات کامپیوتری همیار رایانه با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا شما عزیزان را در سوالات وردپرس همیاری کنند.

  Up