برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  کاربران و نقش ها در وردپرس به چه معناست

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای اضافه کردن نقش ها و کاربران در وردپرس WP - WordPress بر روی سی پنل Cpanel مراحل زیر را انجام دهید.

  در برخی از سایت ها تنها یک نفر به عنوان مدیر گروه در سایت فعالیت دارد اما در برخی دیگر از سایت ها چندین نفر فعالیت می کنند که هرکدام نقش جدایی دارند مثل : نویسنده ، ویرایشگر ، کاربر و... .

  توضیح مختصری درباره عملکرد نقش ها در وردپرس :

  مشترک ( Subscribe role ) : این کاربر در عمل نمی تواند کاری انجام دهد و تنها به شناسنامه و پیشخوان ساده ای که برایش تعریف شده می تواند دسترسی داشته باشد.
  مشارکت کننده ( Role of participants ) : این نقش علاوه بر دارا بودن ویژگی های نقش مشترک ، می تواند دیدگاه ها را در پیشخوان وردپرس ببینید و همچنین مطلبی را به صورت پیش نویس جهت بازبینی مدیریت سایت ایجاد کند.
  نویسنده ( The role of the author ) : نویسنده قادر است مطلبی را ایجاد و مدیریت کند اما حق ویرایش مطالب سایرین کاربران سایت را ندارد.
  ویرایشگر ( The role of editor ) : این نقش تمامی ویژگی های نقش ها را دارد و همچنین حق ویرایش نوشته های افراد دیگر را نیز دارد.
  مدیرکل ( The role of the Director General ) : اختیار تام دارد و می تواند به تمامی بخش ها دسترسی داشته باشد.

  کاربران در وردپرس ( Users in WordPress ) :

  با مراجعه به پنل مدیریت ( پیشخوان ) وردپرس گزینه ای را با عنوان کاربران مشاهده می کنید که از این قسمت می توانید تمامی کاربران را مشاهده کنید و یا کاربری جدیدی را اضافه و یا حذف کنید ؛ و همچنین می توانید شناسنامه خود و کاربران دیگر را بطور کامل در این بخش مشاهده کنید ؛ حتی می توانید کاربرانی که اضفه شده اند و منتظر تایید مدیر برای عضویت هستند را نیز ببینید.

  چگونه یک کاربر جدید در وردپرس اضافه کنیم ( How to add a new user in WordPress )

  جهت آموزش افزودن کاربر جدید در وردپرس در ادامه با ما باشید.

  برای اینکه کاربری جدیدی بیفزایید در پنل مدیریت از زیر منو کاربران گزینه افزودن را کلیک نمایید.سپس اطلاعات موردنیاز را وارد نمایید و در بخش نقش ها ، نقش کاربری که می خواهید اضافه کنید را مشخص کنید.

  بخش شناسنامه شما در وردپرس ( Your profile in WordPress )

  در این بخش هر می توانید یک سری تنظیمات را انجام دهید و یا حتی رنگ پنل مدیریت را نیز تغییر دهید.

  بخش کاربران تایید نشده ( Members Area unconfirmed )

  اگر شما به عنوان مدیرسایت کاربرانی را می خواهید برای سایت تان بیفزایید در این قسمت می توانید کاربرانی که هنوز تایید نشده اند را مشاهده کنید.

  شما کاربران محترم اگر در قسمت نقش ها و کاربران وردپرس سوال و مشکلی داشتید می توانید با تیم پاسخگوی سوالات رایانه ای وبخش راهنمایی طراحی سایت همیار رایانه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در هر لحظه و هر گام همراهی و همیاری کنند.جهت تماس با مرکز پاسخگویی سوالات رایانه ای و مشکلات کامپیوتری همیار رایانه باشماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید تا در امور رایانه ، کمک شما و ناجی ، رایانه تان باشند.

  Up