برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  تنظیمات ابزارها در وردپرس

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای تنظیمات ابزارهای برون بری و درون ریزی در وردپرس WP - WordPress بر روی سی پنل Cpanel مراحل زیر را انجام دهید.

  در واقع می توان گفت که با کمک بخش ابزارها می توان فایل های xml مورد نیاز که برای اطلاعات قالب ها ( دمو قالب ) بکار رفته را بارگذاری کینم.در ادامه کاربرد هربخش را برای شما توضیح می دهیم.

  گزینه ابزارهای در دسترس ( Options available tools )

  با کمک این ابزار شما می توانید متنی را که در قسمت هایی از وبسایت های دیگر می بینید در سایت خود نیز وارد کنید اما مشخص شود که این متن را از کجا گرفته اید تا موتور جستجو ( مثل گوگل ) آگاه شود ؛ که برای این منظور بایستی برروی گزینه ( مخابره را باز کنید ) کلیک نمایید تا متن مورد نظر و عنوان آن را وارد نمایید.

  گزینه درون ریزی ( The option plan )

  با کمک این ابزار می توانید اطلاعات خود را در سایت تان درون ریزی ( Import ) کنید. برای درون ریزی محتوای قالب ها مانند نوشته ها، برگه ها، دیدگاه ها، فیلدهای سفارشی، دسته وردپرس ها ( Wordpress ) و برچسب ها باید بر روی گزینه ی WordPress Importer کلیک کنید تا افزونه را نصب و فعال کند و سپس اطلاعات شما را در وبسایت تان درون ریزی کند. با اینکار همیشه می توانید قالب هایی را که دانلود می کنید مانند دمو ( Demo ) درآورید.

  گزینه برون بری ( Externalized options )

  این ابزار دقیقا خلاف جهت ابزار قبلی یعنی ابزار درون ریزی ( Import ) عمل می کند. یعنی اگر می خواهید اطلاعاتی را از سایت خود خارج کنید می توانید از این ابزار استفاده کنید.شما می توانید مشخص کنید که نوع محتوایی را می خواهید برون بری کنید تا فایل را به صورت xml در آورد که به شما بدهد.

  اگر شما کاربران در استفاده از بخش ابزارها در وردپرس سوال و مشکلی داشتید می توانید با همکاران ما در همیار رایانه باشماره 9099071728 تماس بگیرید تا ناجی شما در امور رایانه و اینترنت باشند.

  Up