برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  تنظیمات در وردپرس

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای انجام تنظیمات در وردپرس WP - WordPress بر روی سی پنل Cpanel مراحل زیر را انجام دهید.

  در بخش تنظیمات وردپرس زیر منوهایی باعنوان : همگانی ، نوشتن ، خواندن ، گفت و گوها ، رسانه و پیوندهای یکتا وجود دارد که هرکدام تنظیمات خاصی را انجام می دهند.

  آموزش گزینه همگانی ( Education, public option )

  در بخش همگانی تنظیمات کلی و اولیه سایت قرار می گیرد.یعنی شما در این بخش تنظیمات آدرس و عنوان سایت و مواردی از قبیل تاریخ ( ساختار تاریخ ) و زمان ( ساختار زمان ) و روز ( روز آغازین هفته ) تقویم رادارید. که می توانید افزونه وردپرس فاررسی به نام wp-jalali را دریافت و فعال کنید تا این تنظیمات را با کمک این افزونه دربر بگیرید.

  آموزش گزینه نوشتن ( Teaching writing options )

  در این بخش می توانید تنظیماتی را بررسی کنید که نوشته هایتان را با ایمیلی که قرار می دهید برای وردپرس نیز ارسال کنید و آن را از عملکرد خود باخبر کنید.

  آموزش گزینه خواندن ( Teaching reading options )

  در بخش خواندن می توانید قالب صفحه ی نخست خود را به صورت وبلاگی یا صفحه ی ایستای ابتدایی مشخص کنید.همچنین می توانید با کمک بخش خواندن تعداد پست های موجود در یک سایت را مشخص کنید.در انتهای این بخش گزینه ای جهت با خبر کردن موتورهای جستجو از نوشته های سایت تان وجود دارد که می توانید با توجه به تمایل خود آن را علامت بزنید تا موتورهای جستجو مطلب تان را پیدا کنند.

  آموزش گزینه گفت و گوها ( Training Options dialogue )

  همانگونه که از نام این بخش مشخص این گزینه مربوط به بازتاب ها و دیدگاه ها است می توانید با کمک تنظیماتی که در این بخش وجود دارد برنامه ای را برای اجرای بخش دیدگاه ها مشخص کنید.همچنین یکی دیگر از کاربردها و تنظیماتی که می توانید در بخش گفت و گوها انجام دهید این است که تصویر پیش فرضی را برای آواتار کاربران انتخاب کنید.

  آموزش گزینه رسانه ( Training Media Options )

  در بخش رسانه تنظیماتی برای فایل های چندرسانه ای و بارگذاری آنها وجود دارد.همچنین شما می توانید در این قسمت تنظیماتی را برای تصاویر شاخص و دیگر تصاویر موجود در سایت تان انجام دهید تا از این پس تصاویری که بارگذاری می کنید با همان ابعاد نمایش داده شوند.

  آموزش گزینه پیوندهای یکتا ( Education options permalinks )

  این بخش مهمترین بخش تنظیمات وردپرس است چرا که اگر تنظیمات پیوندهای برگه ها و نوشته های شما به هم بریزد در هنگام باز کردن آن صفحه خطای 404 نمایش داده می شود.
  نکته : این بخش ارتباط مستقیمی با فایل htaccess. دارد و درصورتیکه این فایل حذف شود تنظیمات بهم میریزد.

  اگر در هنگام کار با بخش های مختلف تنظیمات وردپرس وسال و مشکلی داشتید می توانید با همکاران ما در مرکز ارائه پاسخ های سوالات و مشکلات کامپیوتری و رایانه ای همیار رایانه با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا شما در امور رایانه ، کمک کنند.

  Up