برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش تهیه نسخه پشتیبان در دایرکت ادمین

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای تهیه نسخه پشتیبان در دایرکت ادمین ، وردپرس WP - WordPress بر روی سی پنل Cpanel مراحل زیر را انجام دهید.

  گزینه Create / Restore backups

  در دایرکت ادمین دو ویژگی بک آپ گرفتن و بازگردانی در مواقع ضروری وجود دارد که می توانید پس از ورود به پنل هاست خود در قسمت Your account این گزینه را مشاهده کنید.حال صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید قسمتی که می خواهید از آن بک آپ بگیرید را انتخاب کنید و سپس برروی گزینه Create backup کلیک کنید تا نسخه پشتیبان تهیه شود.
  حال اگر بخواهید فایل هایی که بک آپ گرفته اید را ببنید برروی گزینه Click here for a list of your current backups کلیک نمایید تا لیست فایل های بک آپ گرفته تان را ببینید.

  بازگردانی نسخه پشتیبان ( Restore backup )

  در صورتی که سایت تان دچار نقص شد و تنها راه تان بازگردانی نسخه پشتیبان بود از قسمت Select a file to restore می توانید آخرین نسخه پشتیبانی که تهیه کرده اید را بازیابید.همچنین می توانید نوع فرمت فایل را انتخاب کنید و برروی گزینه Select Restore Options کلیک کنید.

  گزینه Select Restore Options

  همان گونه که در هنگام تهیه نسخه پشتیبان قادر بودید تا فایل مورد نطر را انتخاب کنید و از آن پشتیبان تهیه کنید می توانید در هنگام بازیابی نیز بخش های مختلف را انتخاب کنید و برروی گزینه Restore Select Items کلیک کنید تا فایل موردنطرتان بازیابی شود.

  شما کاربران عزیز وردپرس ( WP ) اگر در هنگام تهیه نسخه پشتیبان در دایرکت ادمین و بازیابی آن مشکل و سوالی داشتید می توانید با همکاران ما در مرکز پاسخوگیی مشکلات و سوالات کامپیوتری و رایانه ای همیار رایانه با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا ناجی و حامی شما عزیزان در امور رایانه باشند.

  Up