برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش نصب وردپرس برروی لوکال هاست

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای آموزش، و نصب وردپرس بر روی لوکال هاست به صورت مرحله به مرحله مانند زیر عمل کنید.

  مواردی که برای نصب وردپرس برروی لوکال هاست نیاز است ( Where to install WordPress on their local host needs )

  1. دانلود آخرین نسخه از برنامه Xampp برای کامپیوتر
  2. دانلود آخرین نسخه وردپرس
  3. راه اندازی لوکال هاست Xampp
  4. نصب وردپرس لوکال هاست ( Local Host )

  مراحل نصب و راه اندازی لوکال هاست ( The installation is local host )

  نسخه ای که دریافت کرده اید را نصب کنید و سپس در Xampp گزینه های Apache و MySQL را Start کنید. حال در مرورگر خود آدرس http://localhost را وارد نمایید و زبان موردنظرتان را انتخاب کنید.در صفحه ای که مشاهده می کنید از منوی سمت چپ گزینه phpmyadmin را انتخاب کنید تا وارد محیط پایگاه داده ( Database ) شوید و یک پایگاه داده ایجاد کنید.
  دراین صفحه یک نام برای پایگاه داده تان انتخاب کنید و سپس بروی گزینه Create کلیک کنید.
  برای ادامه کار و قراردادن فایل وردپرس برروی لوکال هست ( Local Host ) به مسیر C - Xampp - htdocs بروید و در پوشه htdocs فایل وردپرس را قرار دهید.
  سپس به سراغ فایل username -config-sample.php رفته و طبق دستورالعمل های قبلی برای این فایل رفتار کنید حال نام آن را به username -config.php تغییر دهید و سپس آنرا در ویرایشگری مثل نوت پد ( Notepad ) باز کرده و اطلاعات آنرا وارد می کنیم.در این فایل در قسمت DB-NAME که نام دیتابیس است نامی که برای دیتابیستان انتخاب کرده اید را بگذارید و در قسمت username نام کاربری از شما می خواهید که مقدار آن را برابر root قرا دهید و قسمت Password را نیز خالی بگذارید و حال تنظیمات را ذخیره می کنید و مجدد آدرس را در مرورگرتان باز می کنید و در صفحه ای که مشاهده می کنید اطلاعات لازم را وارد کنید تا وردپرس تان نصب شود.

  اگر در زمینه نصب وردپرس بر روی لوکال هاست و طراحی سایت، قالب، نصب افزونه، و دیگر موارد سوال و یا مشکلی دارید می توانید با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما به صورت 24 ساعته شما را همراهی کنند.

  Up