برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش اجزای پیشخوان وردپرس ( پنل مدیریت ) و معرفی کاربرد آنها

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای آموزش، و نصب وردپرس بر روی لوکال هاست به صورت مرحله به مرحله مانند زیر عمل کنید.

  در ابتدا آدرس سایت خود را وارد کنید و در انتهای آن ( admin - نام کاربری ) را اضافه کنید.
  در قسمت شناسه همان نام کاربری ( Username ) تان را بنویسید و در قسمت رمز پسورد ( Password ) تان را وارد نمایید و سپس دکمه ورود را بزنید تا به صفحه پیشخوان وردپرس بروید.

  پیشخوان : این گزینه مربوط به اطلاعات میز کار وردپرس و گزینه ی بروز رسانی ها می ‌باشد که شامل زیر گزینه های : خانه و برزورسانی ها می باشد.
  نوشته ها : قسمت نوشته ها چندین زیرشاخه دارد که شامل : همه‌ی نوشته ها ، افزودن نوشته ، دسته ها و برچسب می باشد.در این قسمت تمامی نوشته هایی که ایجاد می کنید را می توانید مشاهده و اصلاح کنید.با کلیک برروی افزودن نوشته می توانید مطلبی را به سایتتان افزوده کنید و همچنین با کلیک برروی دسته ها می توانید دسته بندی های سایت و همچنین با کلیک برروی برچسب ها می توانید برچسب های موجود را مشاهده نمایید.
  رسانه : این قسمت مربوط به تصاویر ، فایل های تصویری ، صوتی و یا ویدئویی است که شامل زیر گزینه های : کتابخانه و افزودن می باشد.
  برگه ها : بخش برگه ها به شما کمک می کند تا صفحاتی که Short Code دارند را به وسیله برگه ها ایجاد کنید و یا می توانید صفحات اصلی را به کمک آنها بسازید.
  دیدگاه ها : در این بخش کاربران نظرات و دیدگاه های خود را ثبت می کنند.این گزینه شامل زیر گزینه های : نمایش ، افزونه‌ها ، کابران ، ابزارها و تنظیمات می باشد.
  نمایش : در این بخش پوسته ها و قالب های وردپرس را می توانید انتخاب و بارگذاری کنید و تنظیمات مربوطه را برروی پوسته و قالب انجام دهید.این بخش شامل زیر گزینه های : پوسته‌ها ، سفارشی سازی ، ابزارک‌ها ، فهرست‌ها ، سربرگ ، پس زمینه ، ویرایشگر می باشد.
  افزونه ها : برای سایت ها مکمل هایی نیاز است تا کامل شود بدین منظور وردپرس از افزونه ها برای کامل تر شدن سایت تان به کار می روند.این بخش شامل زیر گزینه های : افزونه های نصب شده ، افزودن و ویرایشگر است.
  کاربران : تمامی کاربران سایت از جمله : مدیر، ویرایشگر، نویسنده و کاربران معمولی در این قسمت ثبت می شوند و اطلاعات کامل آن ها در این بخش با عنوان شناسنامه موجود است.این بخش شامل زیر گزینه های : همه کاربران ، افزودن و شناسنامه شما می باشد.
  ابزارها : از ابزارهای موجود در وردپرس برای تکمیل بخش های موردنیاز استفاده می شود.این بخش شامل زیر گزینه های : ابزراهای در دسترس ، درون ریزی و برون ریزی می باشد. ( جهت آشنایی با درون ریزی و برون ریزی از همکاران ما در همیار رایانه سوال کنید )
  تنظیمات : بخش تنظیمات از مهمترین بخش های پیشخوان وردپرس ( پنل مدیریت ) می باشد.این بخش شامل زیر گزینه های : همگانی ، نوشتن ، خواندن ، گفتگوها ، رسانه ، پیوندهای یکتا می باشد.

  شما طراحان سایت و کاربران وردپرس اگر سوالی در باب پیشخوان وردپرس و یا پنل مدیریت وردپرس و گزینه های موجود در آن داشتید می توانید با همکاران ما در همیار رایانه تماس برقرار کنید.جهت تماس با همیار رایانه شماره 9099071728 را از طریق خطوط ثابت شماره گیری نمایید تا همکاران ما همراه و همیار شما باشند.

  Up