برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش ایجاد نوشته در وردپرس

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای ایجاد نوشته و متن در وردپرس wordpress به صورت زیر عمل کنید

  در آموزش قبلی که اجزای پنل مدیریت ( پیشخوان ) وردپرس را به شما آموزش دادیم بخشی را مشاهده کردید به نام نوشته ها برای ایجاد نوشته در وردپرس باید به همان قسمت نوشته ها بروید و برروی گزینه افزودن نوشته کلیک کنید تا وارد بخشی شوید که بتوانید نوشت های خود را وارد کنید در این بخش ویرایشگر قسمت های مختلفی وجود دارد که هریک را برای شما معرفی می کنیم.

  1. بخش عنوان نوشته که در کادر مربوطه نوشته شده است که عنوان مورد نظر خود را وارد کنید که در این قسمت مسلما شما باید عنوان مطلب‌تان را بنویسید.
  2. بخش دیگری که وجود دارد به عنوان بخش جعبه ابزارهای ویرایشگر وردپرس است که با کمک دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای می توانید تصاویر ، فایل ها و ویدئو و مواردی از این قبیل را بارگذاری کنید و در کادر زیرین این دکمه تمامی ابزارهای مورد استفاده جهت ویرایش وجود دارد.دکمه دیداری که به صورت پیش فرض برروی ویرایشگر قرار دارد و شما می توانید از ابزارهای جعبه ویرایشگر استفاده کنید و دکمه متن که بصورت پیش فرض با زبان ویرایشگر HTML است که برای تغییر کدها و اضافه کردن استایل های می توانید استفاده کنید.
  3. در بخشی که به عنوان محیط ویرایشگر متن وجود دارد و در کادر آن عبارت متن خود را وارد کنید نوشته شده است که باید مطلب و محتوای خود را در این کارد بنویسید و برای تغییرات از جعبه ابزار ویرایشگر استفاده کنید.
  4. درسمت چپ کادری را مشاهده می کنید که در بالای آن کلمه نوشتار را می بینید که مربوط به تنظیمات وضعیت انتشار مطلب می باشد که اگر در این کادر وضعیت برروی پیش نویس باشد نوشته شده به کابران نمایش داده نخواهد شد و تنها در پنل مدیریت تان ذخیره خواهد شد و در بخش نوشته ها برچسب پیش نویس به آن می خورد. و همچنین شما می توانید در این کادر زمانبندی را جهت نمایش مطلب تان مشخص کنید در زمانی مشخص این نوشته نمایش داده شود.
  5. در سمت چپ یک کادر دیگری به نام دسته ها وجود دارد که می توانید با توجه به فعالیت و موضوع مطلب تان دسته موردنظر را انتخاب کنید.
  6. در قسمت چسب که بسیار مهم است باید یک کلمه کلیدی مناسب و کارآمد و پربازده را در این بخش بنویسید که برای امر سئو سایت ، کلمه کلیدی بسیار مهم است.
  7. در بخش تصویر شاخص باید یک عکسی که کاملا مرتبط به مطلب تان است را در اینجا بارگذاری کنید که به این تصاویر به اصطلاح Thumbnail می گویند.
  8. در بخش زمینه های دلخواه می توانید اگر زمینه جدیدی می خواهید به سایت تان اضافه کنید از این بخش اقدام کنید مثلا اگر می خواهید دکمه پیش نمایش ، دانلود و غیره را به سایت تان اضافه کنید.
  9. در بخش نامک می توانید نامی در انتهای سایت تان برای مشخص کردن اینکه این سایت مربوط به چه چیزی می باشد مثلا اگر مطلب درباره وردپرس است در انتهای آدرس سایت wordpress/ را می توانید اضافه کنید.
  10. در بالای صفحه ویرایشگر گزینه ای به نام تنظیمات صفحه موجود است که با کلیک برروی این دکمه بصورت کشویی ، منویی باز خواهد شد که هرکدام از گزینه ها که تمایل دارید می توانید تیک آن گزینه را فعال یا غیرفعال کنید.

  اگر در طراحی سایت و استفاده از وردپرس wp و کارکردن در پنل مدیریت وردپرس با مشکل و یا سوالی مواجه شدید می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید و از همکاران ما در امور طراحی سایت و اینترنت کمک بگیرید.

  Up