برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش استفاده از دسته ها در وردپرس

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای ایجاد دسته در وردپرس wordpress به صورت زیر عمل کنید

  هر سایتی که شما طراحی می کنید باید موضوع مشخصی داشته باشد و برای هریک از زیر شاخه های این موضوع دسته بندی های وجود داشته باشد تا کاربران سایت شما سردرگم نشوند.برای این منظور در پنل مدیریت وردپرس قسمتی وجود دارد به نام دسته ها.دسته ها می توانند به عنوان فهرست‌ ها یا منوهای اصلی سایت از بخش فهرست‌ها فراخوانی شده و قرار گیرند.

  برای ایجاد دسته در وردپرس پس از ورود به پنل مدیریت ( پیشخوان ) وردپرس باید از منوی نوشته ها به زیر منوی دسته ها بروید.
  پس از اینکه برروی گزینه دسته ها کلیک کردید صفحه ای را مشاهده می کنید که می‌توانید مطالب‌تان را دسته بندی کنید و در کادر نام می توانید یک نام برای دسته ‌تان انتخاب کنید ، در بخش نامک می توانید یک نام مستعار برای دسته تان در نظر بگیرید ؛ اگر دسته شما زیر مجموعه دسته دیگری است از منو کشویی مادر دسته موردنظرتان را انتخاب کنید و اگر توضیحی برای آن دسته دارید در کادر توضیح بنویسید.
  سوالی که ممکن است برای بسیاری از شما طراحان سایت پیش بیاید این است که : دسته هایی که ایجاد می کنیم در کجا استفاده دارند ؟
  در قسمت نوشته ها پس از ایجاد نوشته نوبت انتخاب دسته موردنظر از میان دسته های موجود در سمت چپ است.

  کاربرد دسته ها چیست؟ ( ? What are performance categories ) :

  دسته ها نظم و ترتیب خاصی به نوشته ای شما می دهند و کار را برای شما طراحان سایت و کاربران سایت شما آسان می کند به دلیل اینکه کاربران به راحتی از میان دسته های موجود می توانند به دسته موردنظر خود مراجعه کنند و شما طراحان نیز می توانید دسته بندی مناسبی برای مطالب وب سایت‌تان مشخص کنید.

  آموزش استفاده از برچسب ها در وردپرس ( Using Tags in WordPress ) :

  گزینه بعدی که در زیرشاخه نوشته ها موجود است به نام برچسب است.برای نوشته های تان در وردپرس می توانید برچسب هایی را از سمت چپ بخش نوشته ها انتخاب کنید.برچسب ها کلماتی هستند که با متن و محتوای شما ارتباط دارند و می توان گفت پرکاربردترین کلمات و یا نیمه ای از عبارات هستند.بخش برچسب ها به عنوان مهم ترین بخش است که می توان گفت در سئو سایت بسیار حائض اهمیت است.تمامی برچسب هایی که برای نوشته هایتان در سایت می نویسید در بخش برچسب ها موجود است و از همین بخش می توانید برچسب های تکراری و مهم را ثبت کنید.

  کاربرد برچسب ها چیست؟ ( ? Tags What is performance ) :

  اگر برچسب هایتان را با توجه به مطالب تان به خوبی و درستی انتخاب کنید در سئو سایت تان بسیار تاثیرگذار است و همچنین باعث می شود که سایت تان در موتورهای جستجو مثل گوگل دارای ارزش و رتبه بالایی شود و در سرچ های مربوطه بیشتر دیده شود.

  شما کاربران محترم و طراحان سایت اگر در هنگام استفاده و کار با وردپرس WP و برچسب ها و کاربردها دچار مشکل و یا سوالی شدید می توانید با همکاران ما در همیار رایانه از طریق خطوط ثابت با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما همیار و همراه ، رایانه شما باشند.

  Up