برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش مدیریت دیدگاه‌ها در وردپرس

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای مدیریت دیدگاه ها در وردپرس wordpress به صورت زیر عمل کنید

  برای ایجاد بخش دیدگاه ها به وبسایت تان به قسمت تنظیمات و زیر شاخه گفت گوها بروید.صفحه ای را مشاهده می کنید که شامل تنظیمات بخش دیدگاه ها است که در ادامه هرکدام را تعریف خواهیم کرد.
  گزینه های پیش فرض نوشته : این گزینه مخصوص اطلاع رسانی سایت و وبلاگ شما است که از ایجاد دیدگاه ها شما را مطلع می کند.
  دیگر تنظیمات دیدگاه‌ها : این گزینه مربوط به مشخص کردن تعداد دیدگاه ها و نوع نمایش دیدگاه ها و نظرات است.
  برایم نامه بنویسید هرگاه : با فعال کردن این گزینه هرگاه در وبسایت شما دیدگاهی گذاشته شود به ایمیل تان ارسال می شود تا شما مطلع شوید.
  پیش از اینکه دیدگاهی نمایان شود : با کمک این گزینه شما می توانید مشخص کنید که هر دیدگاهی که گذاشته می شود با تایید شما نمایش داده شود، و شخصی که می خواهد در سایت شما بعنوان نویسنده باشد باید یک دیدگاه تایید شده داشته باشد.

  بررسی دیدگاه‌ها : با کمک این گزینه شما می توانید شرایطی را مشخص کنید تا درصورتی که در پیام ارسال شده آن شرایط وجود داشت به شما گزارش داده شود تا آن پیام را بررسی و سپس تایید کنید.
  حال برای شما سوال پیش می آید که :

  چگونه بخش دیدگاه‌ها ( نظرات ) را به نوشته هایمان اضافه کنیم ؟

  برای اینکه قسمت دیدگاه‌ها را به نوشته هایتان اضافه کنید در قسمت نوشته‌ها برروی تنظیمات صفحه کلیک کنید و سپس از میان گزینه‌های موجود تیک گزینه گفت‌گوها و دیدگاه‌ها را فعال کنید.

  بررسی دیدگاه‌ها در وردپرس ( Viewpoints in WordPress )

  گاهی اوقات ممکن است در سایت شما دیدگاه‌های Spam ( اِسپَم ) / جفنگ یا دیدگاه های نامربوطی توسط بازدیدکنندگان ارسال شود که شما نمی خواهید این دیدگاه‌ها نمایش داده شوند و می خواهید برروی دیدگاه‌ها کنترل داشته باشید.برای این منظور از منوی پنل مدیریت وردپرس به سراغ گزینه دیدگاه‌ها بروید.در اینجا تمامی دیدگاه‌هایی که در وبسایت شما قرار داده شده است را می توانید مشاهده کنید و پاسخ آنهارا بدهید یا آنهارا ویرایش و حذف کنید.این بخش شامل گزینه هایی است که در ستون ها به شما نمایش داده می شوند ؛ ستون اول نام نویسنده دیدگاه به همراه مشخصاتش است ، در ستون دوم متن دیدگاه را مشاهده می کنید و در ستون سوم مشخص می کند که این دیدگاه مربوط به کدام نوشته یا صفحه شما در سایت است.
  نکته : دیدگاه هایی که پس زمینه صورتی دارند منتظر تایید شما برای نمایش هستند.

  حال با رفتن برروی هر دیدگاه می توانید کارهایی را برروی آن دیدگاه اعمال کنید برای مثال با کلیک برروی پذیرفتن تایید می کنید که دیدگاه نمایش داده شود و یا کلیک برروی نپذیرفتن عدم نمایش دیدگاه را مشخص می کنید ، با کلیک برروی جفنگ مشخص می کنید که دیدگاه جزو دیدگاه های جفنگ ( Spam ) است.همچنین اگر می خواهید چندین تنظیمات برای همه دیدگاه ها اعمال کنید از منوی آبشاری بالای جدول برروی گزینه کارهای دسته جمعی کلیک کنید.

  بازتاب در وردپرس به چه معناست؟ ( ? What is reflected in Wordpress )

  وقتی وبسایت های دیگر وردپرسی از نوشته های شما نقل قول می آورند یا کل متن را به همراه نام سایت تان کپی می کنند و نام سایت تان لینک می‌خورد ، وردپرس بصورت خودکار برای شما بازتاب ( pingback ) ارسالی می کند.این بازتاب ها در قسمت مدیریت دیدگاه‌ها نمایش داده می شود که تفاوتی با دیدگاه‌ها و نظرات دارد آن هم این است که داخل براکت قرار می گیرد.

  اگر شما کاربران و طراحان سایت در بخش دیدگاه های وردپرس سوالی داشتید و یا بطورکلی در هنگام کار با وردپرس مشکلی داشتید می توانید با همکاران ما در همیار رایانه ( با شماره 9099071728 ) که پاسخگوی شبانه روز سوالات و مشکلات کامپیوتری شما هستند تماس بگیرید تا مشکل و سوال های رایانه ای شما را برطرف کنند.

  Up