برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش نصب قالب وردپرس

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  برای نصب قالب وردپرس wordpress به صورت زیر عمل کنید

  هر سایتی نیاز به قالب یا همان پوسته دارد که این قالب ها را برای وبسایت وردپرسی تان می توانید در مخزن وردپرس یافته و بصورت رایگان از آن استفاده کنید.

  برای نصب قالب وردپرس چندین گام را باید طی کنید :

  1. انتخاب قالب وردپرس موردنظر : ابتدا باید قالب موردنظر را از مخزن وردپرس یافته و انتخاب کنیم و یا از سایت هایی که ارائه دهنده قالب های معتبر و بدون مشکل هستند استفاده کنید.
  2. راه اندازی قالب وردپرس : پس از اینکه قالب مورد نظرتان را انتخاب کردید باید آن را در سایت بارگذاری و نصب کنید برای این کار به پنل مدیریت وردپرس تان بروید و از بخش نمایش به زیر گزینه پوسته ها بروید. در صفحه ای که مشاهده می کنسد شما چندین قالب پیش فرض و ساده از وردپرس را می بینید. حال شما می توانید یا از این قالب های ساده استفاده کنید و یا دو راه دیگر وجود دارد :
  راه اول ( جستجو در مخزن قالب های وردپرس ) : در صفحه پوسته ها برروی گزینه افزودن پوسته تازه کلیک کنید تا وارد صفحه ای که مربوط به قالب های وردپرس است شوید که با جستجو می توانید قالب مد نظر خود را بیابید.
  راه دوم ( نصب قالب وردپرس دانلود شده ) : برای اینکه قالبی که دانلود کرده‌‍ اید را نصب کنید برروی گزینه بارگذاری پوسته کلیک کنید سپس برروی گزینه Choose file کلیک کنید و قالب دانلود شده تان را انتخاب و بارگذاری کنید تا فعال شود.
  وقتی شما قالبی را نصب می‌کنید گزینه ای را مشاهده می کنید که نوشته است سفارشی سازی یا شخصی سازی که می توانید تنظیمات اساسی را با کمک این گزینه انجام دهید.

  شما طراحان سایت اگر در هنگام دانلود قالب های وردپرس WP و نصب و راه اندازی قالب ها سوال و مشکلی داشتید می توانید با مرکز پاسخگو تلفنی شبانه روز مشکلات و سوالات کامپیوتر و اینترنت ، همیار رایانه با شماره 9099071728 تماس بگیرید.

  Up