برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش طراحی تصاویر با کیفیت در فتوشاپ

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

برای آموزش طراحی عکس، تصویر، متن، پوستر، لوگو با کیفیت و یا کم و زیاد کردن کیفیت یا وضوح تصویر، عکس، متن و... با نرم افزار فتوشاپ روش های زیادی وجود دارد که بسیار ساده و آسان می باشند.

برای طراحی و بالا بردن کیفیت تصویر و همچنین کم کردن کیفیت عکس ها، تصاویر، متن، لوگو سایت، بنر سایت، و... باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

نکته : قبل از انجام طراحی توجه داشته باشید از نسخه اصلی تصویر یا عکس مورد نظر کپی بگیرید تا در صورت خراب شدن عکس نسخه ای از اصل آن داشته باشید.

1. ابتدا تصویر خود را با نرم افزار فتوشاپ طراحی کنید، و یا اگر تصویری از قبل دارید با نرم افزار فتوشاپ باز کنید و تغییرات دلخواه را بدهید. پسوند های پیشنهادی Png، Jpg.
2. سپس در این مرحله تصویر خود را تغییر سایز دهید، آموزش تغییر سایز در قسمت آموزشها می باشد در این مرحله برای بالا بردن کیفیت تصویر یا عکس مقدار طول و عرض را افزایش دهید و برای کم کردن کیفیت و سایز باید طول و عرض را کاهش دهید.
3. در این مرحله با استفاده از منوی File گزینه Image Size را انتخاب کنید و یا با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl + Alt + I پنجره تغییر سایز را باز کنید.
4. در پنجره جدیدی که باز می شود در قسمت های Width عرض یا پهنا را بیشتر کنید.
5. و در قسمت Height ارتفاع یا طول تصویر یا عکس را تغییر ( افزایش ) دهید.
6. و سپس Ok کنید.

شما طراحان و کاربران گرامی اگر در این مطلب ( بالا بردن کیفیت عکس ) سوال یا مشکلی دارید و یا در طراحی و زمینه های دیگر نرم افزار فتوشاپ و دیگر نرم افزارهای طراحی مشکل یا سوالی دارید با شماره 9099071728 تماس حاصل فرمایید، تا کارشناسان این مجموعه حامی شما باشند.

Up