حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش راه اندازی و پاسخگوی مشکلات پرینتر و فکس

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh

پرینتر

دستگاه چاپ یا پرینتر وسیله ای برای چاپ تصاویر و متن به کار می رود. این وسیله در انواع مختلف در بازار موجود است. مدل لیزری دستگاه چاپ بیشتر برای متن استفاده میشود زیرا سیاه و سفید است و متن ها را با کیفیت در ابعاد مختلف و سرعت بالایی پرینت میگیرد و مدل رنگی این دستگاه رنگ ها را به صورت سی ام وای کی چاپ میکند. مدل جوهر افشان دستگاه چاپ با پخش نقاط ریز بر روی کاغذ باعث چاپ عکس سیاه و سفید و یا رنگی می شود و سرعت کار این دستگاه ها پایین است و مصرف جوهر این دستگاه ها زیاد است. پرینتر سه بعدی که به تازگی وارد بازار شده است توانایی چاپ اجسام را دارا می باشد و هر شیئی را می توان با آن پرینت گرفت و استفاده کرد.
در قسمت زیر برای شما کاربران عزیز چند مدل از پرینتر های مطرح مانند :( کانن - Canon ، اچ پی - Hp ) آموزش داده شده است که می توانید تنها با کلیک بر روی پرینتر مورد نظر آموزش راه اندازی و نصب آن را ببینید.

فکس

نمابر یا فکس برای ارسال و دریافت نامه به جای دور که امکان رفتن به آنجا وجود ندارد مورد استفاده قرار میگیرد.انواع مختلفی مانند لیزری ، حرارتی ، کاربنی وجود دارد. برای ارسال و دریافت فکس هم میتوان دستگاه فکس خریداری کرد و هم می توان از مودم های دایال آپ استفاده کرد . امروزه می توان در سایت های مختلف برای ارسال فکس ثبت نام کرده و از این طریق فکس خود را ارسال کنید.
طرح اصلی فکس در سال 1902 در کشور آلمان اختراع شد و تا سال ها مردم از فکس عمدتاً به عنوان روزنامه برای دریافت سریع تصویر از سراسر جهان استفاده می کردند. با پیشرفت اطلاعات، تکنولوژی ارسال فکس نیز تغییر کرد و امکاناتی مانند منشی تلفنی ، ارسال فکس بی سیم و سرعت بالاتر ارسال فکس به نسل های جدید فکس اضافه شده تا کاربران به آسانی به ارسال فکس بپردازند.

روش های ارسال فکس

- ارسال فکس با پرینتر چند کاره یا دستگاه فکس تک کاره
- ارسال فکس با کارت مودم های دیال آپ یا مودم فکس
- ارسال فکس اینترنتی با شرکت های خدماتی ارسال فکس
- ارسال فکس به ایمیل
- ارسال فکس با برنامه های حرفه ای مانند Venta Fax , elastix , Asterisk

Hamyar Rayaneh
فکس برادر
( Brother )
Hamyar Rayaneh
فکس کانن
( Canon )
Hamyar Rayaneh
فکس دل
( Dell )
Hamyar Rayaneh
فکس اپسون
( Epson )
Hamyar Rayaneh
فکس فوجی زیراکس
( Fuji Xerox )
Hamyar Rayaneh
فکس اچ پی
( Hp )
Hamyar Rayaneh
فکس اینترنت فکس
( Internet Fax )
Hamyar Rayaneh
فکس کیوسرا
( Kyocera )
Hamyar Rayaneh
فکس لکسمارک
( Lexmark )
Hamyar Rayaneh
فکس پاناسونیک
( Panasonic )
Hamyar Rayaneh
فکس ریکو
( Ricoh )
Hamyar Rayaneh
فکس سامسونگ
( Samsung )
Hamyar Rayaneh
فکس شارپ
( Sharp )
Hamyar Rayaneh
فکس توشیبا
( Toshiba )

اگر در نصب ، را اندازی ، دانلود درایور و آموزش این پرینترها مشکلات وسوالاتی دارید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه ناجی شما باشند.

Up