برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات طراحی وب سایت

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  سرور ( سرویس دهنده ) چیست ؟ ( What Is a Server )

  وب سایت یعنی صفحه و یا صفحاتی که شما با مرورگرتان در اینترنت می بینید و باز می کنید.
  سرور یا همان سرویس دهنده مکانی در اینترنت می باشد که وب سایت بر روی آن بارگذاری می شود.
  محتویات و فایل های موجود در وب سایت ها بر روی سیستمی ( کامپیوتر ) قرار دارند که به آنها سرور گفته می شود. که این سرور ها شبکه جهانی وب را تشکیل می دهند. این سرور ها می توانند یک وب سایت و یا تعداد زیادی از وب سایت ها را در برگیرند و پشتیبانی کنند. این سرور ها که سرویس دهنده می باشند از ای پی های منحصر به فردی استفاده می کنند تا از یک دیگر متمایز باشند. وب سایت ها هم به همین صورت برای شناسایی یک آی پی ( IP ) منحصر به فرد دارند.

  برای آموزش و طراحی سایت چند راه وجود دارد.
  1. راه اول : کلاس های آموزشی، نسبت به نوع نیاز می توانید در کلاس های آموزش طراحی سایت ثبت نام کنید.
  2. راه دوم : استفاده از کتاب های آموزشی، که شما می توانید بدون رفتن به کلاس کم و بیش با آنها طراحی سایت را یاد بگیرید.
  3. راه سوم : آموزش از طریق سایت، که در این مورد در سایت همیار رایانه آموزش هایی برای شما کاربران و طراحان گرامی فراهم کرده ایم تا بتوانید در منزل طراحی سایت را آموزش ببینید.
  4. راه چهارم : با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان ما لحظه به لحظه شما را در زمینه طراحی سایت از صفر تا صد با کمترین هزینه و بهترین روش همراهی کنند.

  راه حل های دیگری نیز برای آموزش طراحی وب سایت، وبلاگ، قالب، نصب وردپرس WP، و افزونه های آن وجود دارد که بستگی به سلیقه شخصی شما دارد.

  شما طراحان و کاربران گرامی اگر در مورد راه اندازی وب سایت Web Site وبلاگ Weblog وردپرس ( فارسی ) WordPress طراحی قالب و نصب انواع افزونه ها بر روی وردپرس و دیگر موارد سوال یا مشکلی دارید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در امور اینترنت و رایانه، کمک شما باشند.

  Up