حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش و مشکلات انواع ارور های رایانه ای

آموزش تصویری Hamyar Rayaneh ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨ Hamyar Rayaneh شارژ همیار رایانه Hamyar Rayaneh
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
با کمترین هزینه !
در کمترین زمان !
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات پرینتر
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع پرینترها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات اسکنر
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع اسکنرها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات لپ تاپ
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع لپ تاپ ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات مودم
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع مودم ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
 • Hamyar Rayaneh
  آموزش و مشکلات موبایل
  در این بخش مطالب آموزشی جهت تنظیمات و راه اندازی انواع موبایل ها برای شما همیاران عزیز جمع آوری شده است.
Hamyar Rayaneh

انواع ارورهای رایجی که در زمان استفاده از اینترنت با آنها رو به رو می شویم !!!

آموزش روش رفع و برطرف کردن این پیغام های خطاها :

ارور (Error Your Connection is not secure):

ارور (Secure Connection Failed):

این ارور زمانی نشان داده می شود که شما در حال استفاده از اینترنت از طریق Browser فایرفاکس باشید ، مرورگر Firefox سایت ها رو از لحاظ های مختلف چک می کنند که این پیغام خطا دلیل خاص خود را دارد.

ارور (Error Your Connection is not Private) :

این ارور در هنگام استفاده از Browser گوگل کروم مشاهده می شود ، این پیغام خطا رو معمولا بیشتر کاربران مرورگر Google Chrome مشاهده کرده اند.

ارور (Error DNS server is not responding) :

ارور/ خطا DNS server is not responding (دی ان اس) در هنگام استفاده از اینترنت ؛ گاهی اوقات برخی وب سایتها (Sites) در سیستم کامپیوتری شما باز نمی شوند ولی از سیستم های رایانه ای دیگر قابل مشاهده هستند که در اینصورت ممکن است تنظیمات شبکه شما یا کامپیوتر شما در شبکه خانگی یا حتی یک کامپیوتری که به اینترنت متصل است صحیح نباشد.

ارور (Error Access Denied) :

ارور/ خطا Access Denied در هنگام استفاده از اینترنت ؛ این پیغام خطا زمانی به کاربران نشان داده می شود که در حال استفاده از اینترنت سیستم های کامپیوتریشان باشند.

ارور (Error 400 , Error Bad Request) :

ارور 400 / ارور (Bad Request) در هنگام استفاده از اینترنت ؛ یعنی درخواستی که از سوی مرورگر رایانه شما به سرور وب سایت مورد نظرتان ارسال شده است دچار نوعی ناهنجاری است.

ارور (Error 403) :

ارور 403 / ارور (Forbidden) در هنگام استفاده از اینترنت ؛ این خطا مبنی براین است که صفحه یا منابعی که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید ، دسترسی به آنها مطلقا ممنوع بوده است.

ارور (Error 404) :

ارور 404 / ارور (Not Found / پیدا نشدن صفحه مورد نظر) در هنگام استفاده از اینترنت ؛ پیغام خطا Not Found یکی از رایج ترین پیام های ارور اینترنت است که این ارور مبنی بر این است که تلاش شما برای دسترسی به صفحه ای که در حال حاضر وجود ندارد.

ارور (Error 500) :

ارور 500 / ارور (Internal Server Error) در هنگام استفاده از اینترنت ؛ این ارور زمانی به شما کاربران سیستم های دارای اینترنت نشان داده می شود که در تنظیمات وب سایت شما خطایی وجود داشته باشد.

ارور (Error 502 , Error Bad Gateway) :

پیغام خطا 502 ممکن است در همه مرورگرها (Browser) های قدیمی یا جدید مشاهده شود که یک خطای سروری است.

ارور (Error 503) :

ارور 503 / ارور (Service Unavailable) در هنگام استفاده از اینترنت ؛ این پیغام خطا زمانی به شما کاربر کامپیوتر نشان داده می شود که سرور وب سایت در آن لحظه قابل دسترس نباشد.

ارور (Error 504) :

ارور 504 / ارور (Gateway Timeout) در هنگام استفاده از اینترنت ؛ این ارور در زمانی نمایش داده می شود که یک سرور پاسخی مناسب در زمان مناسب از سرور دیگر دریافت نکند.یعنی سرور (Server) در حال حاضر Down شده است.
و همچنین ارورهایی مثل Limited Access ، GIF Image, 1*1 pixels Error Firefox ، Server's security certificate is not yet valid! ، 608 ، 609 ، 617 ، 630 ، 635 ، 666 ، 668 ، 799 ، 800 ، Bandwidth Limited Exceeded ، JInstaller: :Install: Cannot find و... ممکن است برای کاربرانی که از اینترنت های سیستم های رایانه ای شان استفاده می کنند بوجود بیاید که می توانند با شماره " 9099071728 " تماس بگیرند تا همکاران ما در مرکز پشتیبانی تلفنی سوالات رایانه ای "همیار رایانه" این پیغام های خطا را برایشان برطرف کنند.

ارورهای رایج مودم ها و آموزش طریقه رفع و برطرف کردن پیغام های خطا مودم ها (Modems) :

ارور (Error 619,633) :

ارور 619,633 در هنگام استفاده از مودم ها (Modem) ؛ این خطا زمانی رخ می دهد که برنامه در حال استفاده از مودم می باشد.

ارور (Error 676) :

ارور 676 در هنگام استفاده از مودم ها (Modem) ؛ این خطا بدلیل شلوغ بودن سوئیچ ها می باشد.

ارور (Error 678) :

ارور 678 در هنگام استفاده از مودم ها (Modem) ؛ این ارور مربوط به درایور است.

ارور (Error 680) :

ارور 680 در هنگام استفاده از مودم ها (Modem) ؛ این ارور در زمانی نشان داده می شود که مودم بوق آزاد ندارد.

ارور (Error 691) :

ارور 691 در هنگام استفاده از مودم ها (Modem) ؛ این ارور یکی از رایج ترین ارورها و خطاهای مودم هاست.

ارور (Error 692) :

ارور 692 در هنگام استفاده از مودم ها (Modem) ؛این ارور زمانی نشان داده می شود که تمامی مراحل نصب مودم انجام شده و راه اندازی شده است.

ارور (Error 797) :

ارور 797 در هنگام استفاده از مودم ها (Modem) ؛ این ارور مبنی بر نصب نبودن است.
و همچنین دیگر ارورهایی که در حال استفاده از انواع مودم های بی سیم و با سیم با آنها مواجه می شوید و برای آموزش رفع پیغام های خطای مودم های مختلف مثل مودم های TP-Link ، D-Link ، Asus ، ZyXEL ، و یا مودم های جیبی و مبین نت و مودم های رایتل و ایرانسل و همراه اول می توانید با مرکز پاسخگوی سوالات رایانه ای "همیار رایانه" با شماره "9099071728" تماس بگیرید و از همکاران ما در این امور رایانه ای کمک بگیرید.

ارور های اینترنت دانلود منیجر و آموزش رفع مشکلات نرم افزار آی دی اِم (Internet Download Manager / IDM) :

ارور (Error Fake Serial Number) :

ارور Internet Download Manager has been registered with a fake serial Number ؛ خطایی می دهد که مبنی بر این است که سریالی که وارد کرده اید تقلبی است و رفع این خطا بسیار آسان است.

ارور (Error http/1.1 403 Forbidden) :

ارور/ خطا http/1.1 403 Forbidden در زمانی نشان داده می شود که شما از اینترنت دانلود منیجر استفاده می کنید و می خواهید یک فایل ویدئویی یا صوتی را دانلود کنید که راه حل های بسیاری برای رفع این ارور وجود دارد.
اگر شما کاربران در هنگام استفاده از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر (IDM) با ارورها و مشکلاتی رو به رو شدید می توانید با همکاران ما در مرکز پاسخگویی مشکلات کامپیوتری "همیار رایانه" با شماره "9099071728" تماس بگیرید تا این ارورها را به راحتی برای شما برطرف کنند.

ارورها و مشکلات مربوط به جاوا اسکریپت (JavaScript) و آموزش و روش رفع و حل پیغام های خطا :

ارور (Error Your browser does not support JavaScript or JavaScript is disabled. You must enable JavaScript or use a JavaScript supported browser for this site to function correctly) :

این ارور/ خطا زمانی به شما نشان داده می شود که به یک سایت مراجعه می کنید اما عوض نمایش اطلاعات درون سایت این خطا را به شما کاربران نشان می دهد.

ارورهای دیگر جاوا اسکریپت :

ارور Error Remove Render-Blocking JavaScript

ارور Error Defer parsing of JavaScript

ارور Error java.lang. NullPointerException

که برنامه نویسان با این ارور مواجه می شوند.
اگر شما کاربران باهرکدام از این ارورهای جاوا اسکریپت (JS) مواجه شدید می توانید با همکاران ما در مرکز "همیار رایانه" با شماره "9099071728" تماس بگیرید تا شما را همراهی کنند.

ارور و مشکلاتی که هنگام اجرای بازی های کامپیوتری / رایانه ای با آنها رو به رو می شویم و آموزش و روش رفع و حل این خطاها و مشکلات بازی ها :

ارور/ خطا xinput1_3.dll

یکی از ارورهایی که گیمرها با آن بسیار مواجه میشوند ، ارور xinput1_3.dll است.

ارور (Error Msvcr100.dll is missing from your computer / Msvcr110.dll is missing from your computer) :

پیغام خطایMsvcr100.dll is missing from your computer یا Msvcr110.dll is missing from your computer که در زمان اجرای برخی بازی های کامپیوتری (PC Game) نشان داده می شوند.

ارور (Error the application was unable to start correctly (0xc00007b)) :

ارور/ خطا the application was unable to start correctly - 0xc00007b : که در زمان اجرای نرم افزار و بازی های رایانه ای کاربران با آن مواجه می شوند.

ارور (Error Bex) :

ارور/ خطا bex ؛ وقتی شما در حال انجام برخی از بازی های کامپیوتری هستید و یا در حال کار با برخی از نرم افزار های کاربردی هستید ممکن است از برنامه خارج شوید و با پیغام ارور bex مواجه شوید.

ارور (Error CE-34878-0) :

ارور/ خطا CE-34878-0 ؛ یکی از مشکلاتی که بسیاری از گیمر ها و دارندگان کنسول بازی PS4 سونی با آن مواجه می شوند ارور CE-34878-0 است و این ارور در زمان اجرای بازی های رایانه ای آنلاین نیز مشاهده شده است.
در صورتیکه شما گیمرها با ارورهای مختلف ، مثل ارور بازی های کامپیوتری (PC Game) ، وارکرافت (Warcraft) و بتلفیلد (Battlefield) و فیفا (FIFA) و بلک باکس (BlackBox) و جی تی آ (GTA) و PES و... با آن مواجه می شوید مثل ارورهای : GTA5.exe has stop working یا err_gfx_d3d_int error یا Activation Required و ... مواجه شدید می توانید با همکاران ما در مرکز پاسخگویی به سوالات و امور رایانه ای " همیار رایانه " با شماره " 9099071728 " تماس بگیرید تا ناجی شما عزیزان در این مشکلات و خطاهای بازی ها باشند.

ارورها و خطاهای فایل های dll. در سیستم عامل ویندوز های اکس پی (Windows XP) ، سون (Windows 7) ، هشت (Windows 8 , 8.1) ، ده (Windows 10) و آموزش و روش حل و برطرف کردن این پیغام های خطا :

ارور (Error Msvcp100.dll is missing from your computer / Msvcr110.dll is missing from your computer) :

پیغام خطای Msvcp100.dll is missing from your computer یا Msvcr110.dll is missing from your computer یکی از معروف ترین پیغام خطاهای سیستم (System Errors) در ویندوز (Windows) است که به صورت متوالی هر چند دقیقه یکبار و یا با اجرای برنامه های مختلف (Applications) و بازی ها (Games) و یا در هنگام راه افتادن ویندوز (Startup) و یا در هنگام خاموش کردن کامپیوتر (Shutdown) به کاربران سیستم های کامپیوتری نشان داده میشوند.

ارور (Error there was a problem starting C:\PROGRA~1 \COMMAN~1 \System \SysMenu.dll) :

ارور/ خطا there was a problem starting C:\PROGRA~1 \COMMAN~1 \System \SysMenu.dll : این ارور زمانی نشان داده می شود که ویندوز راه اندازی می شود.

ارور ( Error d3dcompiler_43.dll ) :

ارور/ خطا ؛ این ارور زمانی به شما نشان داده می شود که یکی از نرم افزارهای نصبی شما دچار مشکل شده باشد.

ارور (Error rundll , windows) :

ارور rundll در ویندوزهای 8 و 8.1 دیده می شود که دلایل متفاوتی برای این پیغام وجود دارد که می توانید ب راحتی این پیغام خطا را رفع کنید.

ارور (Error msvcr80.dll , msvcr100.dll , msvcp100.dll , msvcp110.dll) :

این ارور/ خطاها در زمان اجرای یک نرم افزار کاربردی و یا بازی های کامپیوتری و یا در زمان شروع به کار ویندوزها مشاهده می شود.

ارور (Error kernel32.dll) :

این ارور/ خطا به بسیاری از کاربران سیستم عامل های ویندوز مثل ویندوز های اکس پی (XP) ، سون 7 ، 8 ، 8.1 و 10 در هنگام استفاده از برنامه های کاربردی در سیستم های کامپیوتریشان نشان داده شده است که با زدن دکمه Don't send فکر می کنید که این خطا دیگر نشان داده نمی شود اما مجدد با این خطا مواجه می شوید و این راه حل قطعیه برطرف کردن این ارور نیست بلکه یک راه قطعی برای عدم نمایش این ارور برای همیشه وجود دارد که به راحتی می توانید از شر ارور kernel32.dll راحت شوید و دیگر این ارور را مشاهده نکنید (برای حذف دائمیه این ارور می توانید با همکاران ما در مرکز پاسخگویی سوالات کامپیوتری "همیار رایانه" تماس بگیرید تا این مشکل را برای شما برطرف کنند )
و دیگر ارورهای .dll مثل ارورهای : qtcore4.dll ، qtgui4.dll ، qtwebkit4.dll ، d3dx9_24.dll ، d3dx9_25.dll ، d3dx9_26.dll ، d3dx9_27.dll ، d3dx9_28.dll ، d3dx9_29.dll ، d3dx30.dll ، d3dx9_31.dll ، d3dx9_32.dll ، d3dx9_33.dll ، d3dx9_34.dll ، d3dx9_35.dll ، d3dx9_36.dll ، d3dx9_37.dll ، d3dx9_38.dll ، d3dx9_39.dll ، d3dx9_40.dll ، d3dx9_41.dll ، d3dx9_42.dll ، d3dx9_43.dll ... که در صورت مواجه شدن با این ارورها در هنگام استفاده از سیستم عامل ویندوزها می توانید با همکاران ما در شرکت امور رایانه ای "همیار رایانه" با شماره "9099071728" تماس بگیرید تا این ارورها را برای شما برطرف کنند.

ارورهای رایج نرم افزار پخش فایل های صوتی – ویدئویی KM Player و روش رفع مشکلات اپلیکیشن کی ام پلیر:

ارور (Error can't make graph builder , KM Player) :

ارور/ خطا can't make graph builder در نرم افزار اجرای فایل ها صوتی – ویدئویی KM Player در سیستم عامل های ویندوز مثل7 ، 8 ، 8.1 و 10 مشاهده شده است که دلایل متفاوتی برای عدم نمایش و اجرای فایل ها در نرم افزار کی ام پلیر وجود دارد.
و همچنین ارورهایی مثل ارورهای Script error و... که در صورت مشاهده این ارورها میتوانید با همکاران ما در مرکز "همیار رایانه" به شماره " 9099071728 " تماس بگیرید تا شما را همراهی کنند.

ارورهایی که در زمان استفاده از سیستم های کامپیوتری با آنها مواجه می شوید و چگونگی رفع و برطرف کردن این پیغام های خطای رایانه ای:

ارور (Error has stopped working) :

ارور/ خطا has stopped working ؛ ارور استاپد ورکینگ ممکن است در حین استفاده از برخی باز ها (Games) و یا اپلیکیشن ها (Applications) و همچنین در زمانی که دارید از سیتم عامل های ویندوز مختلف مثل ویندوز سون 7 و 8 و 8.1 و 10 استفاده می کنید مشاهده شود که هرکدام دلیل و راه حلی جداگانه برای رفعش وجود دارد که می توانید با تماس با مرکز "همیار رایانه" با همکاران ما مشکلات خود را در میان بگذارید تا کارشناسان ما بتوانند هرکدام از این ارورهای بوجود آمده بر روی سیستم کامپیوتری شما را برطرف کنند.

ارور (Error One Time Setup , Blue Stacks) :

ارور/ خطا وان تایم ستاپ ؛ در نرم افزار شبیه ساز اندروید بلو استکس هر چند لحظه یکبار یک پیغام ارور با مضمون One time setup نشان داده می شود که از شما میخواهد مراحلی را دنبال کنید و این مشکل بسیار آزار دهنده است که می توانید باهمکاران ما در :همیار رایانه" این مشکل را برطرف کنید.
و همچینین ارورهایی مثل ارور Stack overflow at line در لپ تاپ ها و دیگر ارورها که در زمان استفاده از سیستم های کامپیوتری با آنها مواجه می شوید را می توانید با همکاران ما در مرکز امدادی سوالات کامپیوتری "همیا رایانه" با شماره گیری "9099071728" در تماس بگذارید تا در این امور و مشکلات و سوالات و مواجه شدنتان با ارورها و پیغام های خطا یاریتان کنند.

خطاها و ارورهایی که هنگام نصب و استفاده از ویندوزهای سون (Windows 7) و هشت (Windows 8 , 8.1) و تِن (Windows 10) که با آنها مواجه می شوید و آموزش حل و رفع این پیغام های خطا :

Windows cannot copy files required for installation. The files may be corrupt or missing. Make sure all files required for installation are available، and restart the installation. Error code:0x80070017 :

این ارور / خطا درهنگام نصب ویندوز 7 ممکن است رخ دهد که دلیل بر خرابی دیسک یا فایل حاوی ویندوز است.

ارور Invalid product key.[Error code:0xC004F061] :

این خطا زمانی نشان داده می شود که عملیات نصب ویندوز 7 راشروع کرده اید و به صفحه Windows Activation رسیده اید.

ارور Windows could not search for new updates.Error code:80070422 :

به منظور حذف بد افزارها از سیستم می باشد.

ارور A Runtime Error has occurred .Do you wish to debug? :

خطای Runtime را ممکن است در IE 8 اینترنت اکسپلورر مشاهده کنید.

ارور BitLocker Drive Encryption cannot be used because critical BitLocker system files are missing or corrupted.Error code: 0x81000031 :

فناوري رمزنگاري در سطح ديسک و يک برنامه توکار ويندوز 7 نگارش هاي Enterprise و Ultimate است که براي قفل گذاري و خصوصي نگه داشتن اطلاعات کاربر طراحي شده است.

خطا صفحه آبی یا Blue Screen :

اگر شما از کاربران سیستم عامل های ویندوز مثل ویندوزهای اکس پی (XP) و (سون) 7 و 8 و 8.1 و 10 باشید ممکن است تا به حال با این صفحه آبی رو به رو شده باشید . این ارور را به نام های BSDO و یا Blue Screen of Death می شناسند که به خطای ایست یا STOP Error نیز معروف است.

خطای BOOTMGR is missing :

وقتی شما می خواهید سیستم کامپیوتری خود را بوت کنید ممکن است با این خطا به هنگام بوت کردن سیستم کامپیوتریتان مواجه شوید و دلیل علت بروز چنین خطایی می تواند متفاوت باشد که بایستی به این مشکل رسیدگی کنید تا سیستمتان به درستی بوت شود برای اینکه این ارور را برطرف کنید راه های بسیار و آسانی وجود دارد که همکاران ما می توانند به شما در این امور رایانه ای کمک کنند تا بتوانید سیستم خود را به درستی بوت کنید و در نهایت سیستم عاملتان بدون هیچ خطایی کار کند.

ارور (Error Entry Point Not Found) :

ارور/ خطا Entry Point Not Found ؛ این ارور خطا در حین استفاده از سیستم عامل های ویندوز مشاهد می شود که می تواند معایب بسیاری را برای سیستم کامپیوتریتان به وجود آورد و باعث عدم دسترسی شما به اینترنت و یا نرم افزارها شود.

ارور (Error File Too Large) :

ارور/ خطا File Too Large ؛ گاهی اوقات برای کاربران سیستم های رایانه ای پیش آمده است که فایلی را می خواهند برروی دیسک قابل حملی مثل فلش بریزند ، اما با اینکه حجم فایل انتقالی شان از ظرفیت دیسکشان کمتر است با ارور File Too Large مواجه می شوند که راهکار های متعددی برای این مشکل وجود دارد که اگر شما کاربران کامپیوترها با این ارور مواجه شدید می توانید با هکاران ما در مرکز همیار رایانه تماس بگیرید تا شما را در این مشکلات رایانه ای کمک کنند.

ارور (Error GPT) :

ارور/ خطا GPT ؛ این ارور زمانی که می خواهید سیستم عامل ویندوز مثل ویندوز های سون 7 و 8 و 10 برروی سیستم کامپیوتریتان مثل PC و یا لپ تاپ نصب کنید دیده می شود که اگر شما کاربران کامپیوترها با این ارور مواجه شدید می توانید با هکاران ما در مرکز همیار رایانه تماس بگیرید تا شما را در رفع این ارورها همیاری کنند.

ارور (Error Missing Operating System)

ارور/ خطا Missing Operating System ، یکی از معروفترین خطاهای سیستم عامل ویندوز های مختلف مثل ویندوزهای 7 و 8 و 10 است که در حین روشن کردن سیستم کامپیوتر با این ارور مواجه می شوید.

ارور (Error Out of memory , windows 32 bit)

این ارور در هنگامی که می خواهید نرم افزاری را در سیستم عامل ویندوزهای 32 بیتی اجرا کنید دیده می شود که بسیار آزار دهنده است
و همچنین اگر شما کاربران سیستم عامل های ویندوز (Windows) های مختلف اکس پی (XP) ، سون (7) و (8 , 8.1) و (10) با ارورهای دیگری مثل : No Bootable Device یا Disk error ، NTLDR is missing و ... مواجه شدید می توانید با همکاران ما در مرکز مشاوره و پاسخگویی پرسش های کامپیوتری " همیا رایانه " با شماره گیری " 9099071728 " تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ای ما پاسخگوی این سوالات و مشکلات و ارورهای ویندوزهای شما باشند.

شما عزیزان اگر در رفع ارور ، انواع نرم افزار ها ، بازی ها ، اینترنت و ... دچار مشکل شدید و یا سوالی دارید با شماره 9099071728 تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید تا کارشناسان به شما کمک کنند.

Up