برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

 • آموزش پرینتر
 • آموزش فتوشاپ
 • فلش مموری
 • حمایت از
  همیار رایانه !
  +G

  آموزش و مشکلات وردپرس

  Hamyar Rayaneh
  آموزش تصویری
  Hamyar Rayaneh
  ٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
  Hamyar Rayaneh
  شارژ همیار رایانه
  شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh
  Hamyar Rayaneh

  وردپرس wp چیست ؟ ( What is WordPress )

  صفر تا صد وردپرس
  وردپرس ( فارسی ) یک نرم افزار ( CMS) یا سیستم مدیریت محتوای متن باز ( Open Source ) تحت وب می باشد که میتوان توسط این سیستم وبلاگ ها و سایت ها را ساخت و به صورت دلخواه طراحی کرد .

  وردپرس با چه زبانی برنامه نویسی شده است ؟ ( WordPress Is What Programming Language )

  سیستم وردپرس از زبان PHP برگرفته شده است ، و از MySQL برای ذخیره کردن داده ها استفاده می کند. هدف اصلی سازندگان وردپرس راحت کردن کار کاربران و طراحان سایت می باشد. زیرا با نصب وردپرس دیگر نیازی به ساختن دیتابیس ( Data Base ) ندارید، و به راحتی می توان با آن کار کرد.

  آموزش نصب راه اندازی ورد پرس را از کارشناسان ما در همیار رایانه بخواهید.

  برای نصب و راه اندازی وردپرس بر روی هاست و سی پنل (cpanel) و همچنین نصب انواع افزونه ها ، تغییر در استایل سایت ، طراحی و ... اگر سوال یا مشکلی دارید می توانید با ما در ارتباط باشید تا مشکلتان را با سرعت و اطمینان بیشتر حل کنیم .

  آموزش و مشکل بارگذاری وردپرس در هاست و سی پنل ( Cpanel )

  شما طراحان و کاربران گرامی اگر در زمینه طراحی سایت، وبلاگ و یا نصب و فعال سازی وردپرس و دیگر موارد مانند پوسته سایت، طراحی قالب، بارگذاری قالب و وردپرس و نصب انواع افزونه ها به صورت کامل و حرفه ای سوال یا مشکلی دارید می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در همیار رایانه همیار شما باشند.

  Up