برای حل مشکل تماس بگیرید
تلفن ثابت٩٠٩٩٠٧١٧٢٨

حمایت از
همیار رایانه !
+G

آموزش و مشکلات برنامه اینستاگرام

Hamyar Rayaneh
آموزش تصویری
Hamyar Rayaneh
٩٠٩٩٠٧١٧٢٨
Hamyar Rayaneh
شارژ همیار رایانه
شما کاربران گرامی اگر در تماس با شماره 9099071728 با مشکل مواجه شده اید می توانید از قسمت خرید شارژ همیار رایانه شارژ تهیه نمایید و با همکاران ما هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh
Hamyar Rayaneh

آموزش و مشکلات اینستاگرام ( Training And Instagram Problems )

درباره اینستاگرام ( About Instagram )

اینستاگرم یا اینستاگرام ( Instagram ) یک شبکه اجتماعی اشتراک عکس و ویدیو می باشد که این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند با دیگر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و تامبلر به اشتراک بگذارد همچنین کاربران میتوانند از فیلترهای دیجیتال برای عکس ها استفاده کنند.محدودیت ویدیو های ارسالی در اینستاگرام 60 ثانیه می باشد.
واژه اینستاگرام ترکیبی از دو واژه Instant Camera و Telegramمی باشد که به معنای پیام رسان فوری از طریق عکس و دوربین می باشد. اولین نسخه از اینستاگرام در سال 2010 عرضه شد و این سرویس به سرعت در بین کاربران محبوبیت پیدا کرد بطوری که به 100 میلیون کاربر تا سال 2012 و 300 میلیون کاربر تا سال 2014 رسید.اینستاگرام از طریق گوگل پلی ، اپ استور اپل و فروشگاه ویندوز فون در دسترس می باشد.
در تاریخ ششم سپتامبر 2012 شرکت فیس بوک برنامه اینستاگرام را خریداری کرد.در سال 2013 رشد اینستاگرام به 23% رسید درحالی که فیس بوک به عنوان کمپانی اصلی تنها 3% افزایش کاربر داشت.
از زمان انتشار این برنامه تاکنون دو تغییر بزرگ و بروز رسانی در شبکه اجتماعی خود صورت داده است که اولین تغییر در سال 2014 به منظور کاهش اندازه نسخه اندروید به نصف و همچنین بهبود و افزایش کارایی و تقویت رابط کاربری انجام گرفت و دومین تغییر بزرگ در سال 2017 بود که قابلیت استوری ( Stories ) را اضافه نمود که یک قابلیت کاربردی در نرم افزار می باشد.
اینستاگرام در ایران بدلیل تعداد کم گوشی های اپل با تاخیر وارد شد اما رفته رفته با زیاد شدن دستگاه های آیفون و انتشار نسخه اندروید این برنامه در ایران هم طرفداران زیادی را پیدا نمود.

چنانچه در حین کار با اینستاگرام موبایل یا کامپیوتر تان مشکل و سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما که پشتیبان و سیسبان رایانه های شما هستند تماس بگیرید تا نجات ،دهنده، رایانه تان باشند و در رفع و حل نمودن این مشکلات همراه و ناجی شما باشند. مشاوران برتر ما در امور رایانه کمک شما هستند و بهترین کمک را به شما عزیزان ارائه می دهند. جهت تماس با مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات کامپیوتر و موبایل همیار رایانه می توانید با شماره 9099071728 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب به امور رایانه ما حلال مشکلات کامپیوتری تان باشند.

Up